close

Vladimír Železný promluví o kreativní antireklamě na The Best of Czech Promotion Summitu

Inspirace, nejnovější trendy i osobité pohledy na marketing, reklamu a média představí The Best of Czech Promotion Summit. Série speciálních workshopů, kterou pořádá marketingová agentura CZECH PROMOTION, nabídne celou řadu profesionálů a osobností z oboru. Svými zkušenostmi a názory na současnou reklamu a marketing přispěje i Vladimír Železný, někdejší generální ředitel TV NOVA. The Best of Czech Promotion Summit se uskuteční v úterý 28. března 2023 v rámci konference Retail Summit. Sledovat ho budou moci nejen diváci v pražském Kongresovém centru, ale od 14:40 i široká veřejnost prostřednictvím živého vysílání.

„Nepochybuji, že vystoupení Vladimíra Železného na téma kreativní antireklamy nenechá nikoho chladným. Vždyť o to přece v reklamě jde. Diváci se mohou těšit i na celou řadu našich marketingových specialistů, kteří svými zkušenostmi z praxe a přístupem k zákazníkům dokážou posluchače obohatit. Uslyšíme, proč kreativitu nedefinuje talent, jaký význam má v reklamě umění jazyka nebo představíme případovou studii firmy, která roste na padajícím trhu,“ uvádí Jan Coufal, CEO agentury CZECH PROMOTION. 

The Best of Czech Promotion Summit proběhne v úterý 28. března od 14:40 do 17:00 v předvečer zahájení letošního ročníku prestižní obchodní konference Retail Summit. The Best of Czech Promotion Summit bude moci sledovat každý prostřednictvím live streamu na sociálních sítích agentury CZECH PROMOTION a dalších médií. Můžete ho sledovat zde

07. 03. 2023 Tisková zpráva